Noter Öncesi Dynomark Güvencesi
logo

Biz Kimiz?

Biz Kimiz?


Oto ekspertiz işletmesi açmak isteyen girişimci ve yatırımcıların tercih ettiği franchise veren mühendislik ve yazılım firmasıdır.

Dynomark Auto Expert

1986 Yılından günümüze kadar otomotiv sektörünün farklı alanlarında faaliyet gösteren şirketimiz

2010 yılında DYNOMARK ismi ile oto ekspertiz sektöründe markalaşma kararı alarak TÜRKİYE genelinde garantili hizmet sunmaya başladı, bu yolda hedefine hızlı bir şekilde ulaşmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Şu anda ülke genelinde 40+ Oto Ekspertiz bayi sayısına ulaşan işletmemiz kalite ve güven anlamında kendisini daha da geliştirerek bayi sayısını arttırmaya ve oto ekspertiz sektörünün önde gelen ismi olma yolundaki hedefine kararlılıkla ilerlemeye devam etmektedir.

Bayilerimiz ve uzman personelimiz; gelişen otomotiv sektörü ile Oto Ekspertiz konularında gerek yurt içi gerek yurt dışı eğitim ve seminerlere katılarak her zaman teknolojik gelişmeleri takip etmeleri ve gelişen otomotiv sektöründen uzak kalmamaları sağlanmaktadır.

 

Neden Dynomark ?


Reklam ve Tanıtım Avantajları 

Dynomark bayisi olmanın avantajları arasında yer alan bir diğer hususta reklam ve tanıtımdır. Günümüzün rekabet koşullarında yeni bir girişimde bulunacak kişilerin başarılı olabilmeleri için, ciddi bir reklam bütçesi planlamaları gerekir. Çünkü sunulan ürün ya da hizmet her ne kadar kaliteli olsa bile, müşterilere tanıtılmadıkça yapılan işin başarılı olması zordur. Franchise sisteminde ise imtiyaz hakkından yararlanılan markanın ulusal ya da uluslararası reklam kampanyalarından franchisee girişimcisi de faydalanır. Girişimcinin yapması gereken şey sadece bulunduğu bölgede lokal reklam ve pazarlama çalışmalarıdır.

Markanın Gücünden Yararlanmak

Franchising iş modelinde girişimci için en önemli avantaj, Dynomark markasının pazarda bilinen stratejik kimliğinden ve gücünden yararlanmaktır. Başarısını kanıtlamış, etkin bir kurumsal kimlik oluşturmuş markanın imajından yararlanmak; franchisee alan taraf için son derece önemli bir avantajdır. · İşinizi kurarken harcayacağınız zaman yerine dynomark oto ekspertiz hazır sistemiyle zaman kaybı yaşamadan kar etmeye başlarsınız. · Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi sayesinde en kısa zamanda rekabet üstünlüğü sağlarsınız. · Karşılaşacağınız sorunlarda çözüm sağlayabilek, her an ulaşabileceğiniz birisinin olmasıyla beraber hem zaman hem de finansal olarak tasarruf sağlarsınız.. · Hazır bir sistem olduğundan dolayı firmanızı tanıtmakla daha az zaman harcar ve daha hızlı kazanç elde edersiniz.

×